Aktuálne informácie

Terasy, chodníky a gabiónové oplotenie je hotové, terén zarovnaný !

6.1.2023

Náš projekt Pri jazere neustále pokračuje v prirodzenom rozvoji, ktorý sa odráža nielen v samotnej konštrukcii, ale aj v úpravách okolia. Nové chodníky a gabionové oplotenia nie sú len estetickými prvkami, ale zároveň zabezpečujú vašu bezpečnosť a pridávajú hodnotu k celkovému dizajnu štvrte. Naše terasy sú navrhnuté ako miesta relaxu a spoločenských stretnutí s dôrazom na vkusné spracovanie a komfort. S vyrovnávaním terénu sme sa snažili priniesť vám optimálny výhľad na okolitú prírodu. Tešíme sa, že môžeme ponúknuť viac ako len obydlie - komunitu plnú pohody, estetiky a bezpečnosti. Jednoducho, domov s hviezdičkou.

Dokončujeme terasy rodinných domov

25.10.2023

Interiér domov je úspešne dokončený a posledným krokom sú terénne úpravy pozemku, na ktorých aktuálne pracujeme. Oplotenie pozemku je hotové aj spolu so zámkovou dlažbou pred domom, zostáva nám dlažbu položiť na terasách prvých 3 rodinných domov. Domy Jazmín A, Javor a Sakura sú stále na predaj!

Blížime sa do finále prvých 3 rodinných domov

31.09.2023

Prvé 3 rodinné domy Sakura, Javor a Jazmín A sa blížia do finále. Pozrite si ich aktuálny stav exteriéru a interiéru v našej galérii.

Štartovací BONUS pri kúpe pozemku

26.7.2023

Svoje bývanie netreba odkladať a my vám so začiatkom výstavby chceme pomôcť. Preto kúpou pozemku v projekte Pri jazere, získavate projekt na vaše nové bývanie v cene + bonus vo výške 5 000 € aby sa vám s prácami na dome začínalo o niečo jednoduchšie.

Stavba napreduje

20.6.2023

Dokončili sme vonkajšie fasády, čo predstavuje dôležitý míľnik v procese výstavby. Momentálne sa intenzívne venujeme osádzaniu technológií, ktoré budú zabezpečovať vykurovanie a chladenie rodinných domov. Okrem toho pokračujeme dokončovaním elektroinštalácie. Práce na interiéri sú tiež v plnom prúde realizácie. Chystáme aj pokládku dlažby a postupnú výsadbu zelene, aby sme skrášlili okolie projekt.

Začali sme s výstavbou

15.3.2023

V marci 2023 sme začali pracovať na výstavbe prvých 3 rodinných domov v projekte, pozrite si aktuálne fotografie z výstavby v našej galérii.

Posledné stavebné pozemky v predaji

27.2.2023

Dávame do predaja posledné 2 stavebné pozemky č. 14 a č. 18.

Zostáva 6 voľných pozemkov pre dom na kľúč

2.1.2023

Možnosť zaobstarať si vaše vysnívané bývanie sa pomaly kráti, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Cesty a siete hotové

19.1.2022

Cesty a siete máme v projekte vybudované, momentálne prebieha kolaudačné konanie.

Projekty rodinných domov hotové

19.1.2022

Vybrali sme viacero variant rodinných domov, pre ktoré momentálne vybavujeme stavebné povolenie.